Kullanıcı & Satış Sözleşmesi

MATBAA ÜRÜNLERİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1- Alanya Reklam Bilişim Ltd Şti’ye ait www.alanyareklam.com sitesinde banka havalesi ile alışveriş yapılabilir.

2- Siparişlerinizi, yasaların gereği irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatlarının bazıları Dolar olarak verilmekte, alışveriş sırasında tüm fiyatlar sipariş ile ilgili borcun satıcı firmanın banka kayıtlarına girdiği günkü Merkez Bankası'nın Dolara'a uyguladığı TL karşılığı olarak ifade edilmektedir. Siparişin geçerli olması için siparişi verilen kargo ücretinin ile malzemenin bedelinin ve KDV tutarının da hesaba yatırılması gerekmektedir. (KDV oranları %18'dir.)

3- Tasarımı onaylanmış işleriniz havaleniz bize ulaştıkdan sonra ve ödeme bildirimi yapıldığında baskıya verilir.

4- Sipariş iptali eğer ödeme yapılmış ise,

a) Ödeme yapıldıkdan 30 dk sonra işiniz baskıya verilir bu süre içinde sipariş iptal edilecekse bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir.

b) İşiniz baskıya gönderilmiş ise para iaedesi yapılmaz.

c) İşiniz baskıya girmemiş ise tasarım ücreti düşülerek paranız iade edilir. Matbaa ürünlerinde ücretler peşin alınmakta olup banka havalesi hesaba geçtikten sonra çalışma yapılmaktadır.

5- Tasarımını yaptıracağınız işlerdeki bilgilerin doğruluğu sizin sorumluluğunuzdadır. Tasarım aşamasında size göndermiş doluğumuz tasarım örneklerindeki bilgileri kontrol etmeniz gerekmektedir iş baskıya girdiğinde hatalı bilgiler düzeltilemez.

6- Siparişler en erken 7 ila en geç 14 iş günü içerisinde alıcıya ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilecektir.

7- Gönderiler kargo ile yapılır. Kargo ücretleri alıcıya aittir. Kargonuz size ulaştığında lütfen paketi kargo görevlisinin önünde açıp kontrol ediniz. Kabul edilen kargo gönderileri sonrası ürün iadesi kabul edilmemektedir.

8- Monitörlerin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek renk kayıpları www.alanyareklam.com'un sorumluluğunda değildir.

9- Bozuk baskı ve baskı hatalarından www.alanyareklam.com sorumludur. İlgili durumda işin yeniden basımı yaptırılır ve müşteriden yeniden ücret talep edilmez.

10- Adult (+18) işler tasarlanmaz basılmaz.

11- Telif hakkı, yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. www.alanyareklam.com tarafından bastırılmış işlerinizin içeriği www.alanyareklam.com sorumluluğunda değildir.

12- Onaylanmış işlerinizin ücret ödemesi yapılmış ise, işin en kısada sürede müşteriye ulaştırılması www.alanyareklam.com nin sorumluluğundadır.

13- Sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.alanyareklam.com sorumlu değildir.

14- Ürünün iadesi ürün teslim alındığı gün içerisinde kargoya aynı gün içerisinde yapılmalıdır. Gönderi kargo ücreti kişiye aittir.

15- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

16- www.alanyareklam.com’dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Referanslarımız

Duyurular