Hizmet şartları

Hizmet Sözleşmesi

Madde 1 - Sözleşme Tarafları

 

1.1 Hacet Mh Alaiye Cd No:36/A  adresinde faliyet gösteren Alanya Reklam Bilişim Ltd Şti (Bundan sonra kısaca  “www.alanyareklam.com” olarak anılacaktır.) ile www.www.alanyareklam.com web sitesinden sipariş verirken elektronik olarak onay veren “müşteri” arasındadır.

 

Madde 2 - Konu

2.1 İşbu sözleşmenin konusu; www.alanyareklam.com internet sitesi üzerinden sipariş verecek müşteri ile www.alanyareklam.com’nun karşılıklı yükümlülükleri.

 

Madde 3 - Sorumluluklar

3.1 Kullanıcılar müşteri olabilmek için kendi belirledikleri şifre üye olabilir. Müşteri sipariş formunda belirtilen bilgileri doldurmak, hizmet sözleşmesinde belirtilen şartları onaylayarak, kullanım ve satış sözleşmesi ile gizlilik politikasına uygun davranacağını taahhüt ederek üyelik işlemini gerçekleştirebilir. Üyelik işlemlerinin tamamlanması hizmet sözleşmesi kullanım ve satış koşulları ve gizlilik sözleşmesi ve bu sözleşme eklerinde yer alan belgelerde belirtilen hak ve yükümlülüklerin kabul edildiği anlamına gelir.

3.2 Üyeliği dondurulan, üyeliği yasaklanan kullanıcının başka bir kullanıcı hesabı ile üye olması yasaktır.

3.3 www.alanyareklam.com, her hangi bir gerekçe göstermeden, bildirimsiz ve tazminatsız üyeliğe son verme ve dondurma hakkına sahiptir. Üyeliğin dondurulması veya sona erdirilmesi durumunda www.alanyareklam.com’dan herhangi bir ad altında tazminat ve gider talebinde bulunulamaz.

 

Madde 4 - Hak ve Yükümlülükler

4.1 Müşteri’nin Hak ve Yükümlülükleri:

4.1.1 Müşteri, www.alanyareklam.com üzerinden ve hakkında gerçekleştireceği her türlü işlem ve eylemde iş bu sözleşme koşullarına, kanuna, ahlaka ve adaba, temel ve ticari dürüstlük ilkelerine uyacağını kabul ve taahhüt eder.

4.1.2 www.alanyareklam.com, yürürlükteki mevzuat uyarınca yetkili makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde Müşteri’nin kendisinde bulunan bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşabilir.

4.1.3 Müşteri üye olurken veya sipariş verirken kullandığı kullanıcı adı, şifre, ödeme bilgilerinin doğruluğunu kabul ve taahhüt eder. Bu bilgilerin doğru olmasından ve 3. şahıslarla paylaşılmasından Müşteri bizzat kendisi sorumludur. Bilgilerin doğruluğu ve 3. şahıslarla paylaşılan bilgiler konusunda yaşanacak sorun ve zararlardan Müşteri sorumludur.

4.1.4 Müşteri çalışma mail üzerinden (webmaster@alanyareklam.com adresine) göndereceği sipariş dosyalarının www.alanyareklam.com’un mailine yer alan tasarım ölçü ve kurallarına göre göndermekle yükümlüdür. Bildirilen tasarım ölçü ve kuralları dışında gönderilen dosyalarda oluşacak olan zararlardan müşterinin kendisi sorumludur.

4.1.5 Müşteri göndereceği siparişte ebatlarda ve tasarımda yaptığı değişiklik nedeni ile oluşacak zararlardan kendisi sorumludur.

4.1.6 Müşteri işlerini gönderirken Havale, EFT kanalları ile ödeme yapabilmekte olup, işin baskıya girmesi için ödemenin eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir. Gönderdiği sipariş gurubunda yer alan bütün ürünlerin ödemesini tek seferde yapmakla yükümlüdür. Aksi halde yapılan eksik ödeme gruptaki bir kısım işlerin basılmasına yeterli olsa dahi iş baskıya alınmayacaktır.

4.1.7 Müşteri siparişi baskıya alındıktan sonra iptal edemez, geri ödeme talep edemez. Müşteri iptal işlemini sadece “Grafiker Onayı Bekliyor ve Muhasebe Onayında maili ulaştığında” konumundayken gerçekleştirebilir. Müşteri siparişini iptal koşullarına uygun gerçekleştirdikten sonra geri talep edebilir. Geri talep edilen ücret 10 gün içerisinde ödenmenin yapıldığı yol ile (havale, eft) geri ödeme yapılacaktır.

 

4.2 www.alanyareklam.com’nun Hak ve Yükümlülükleri

 

4.2.1 www.alanyareklam.com, mail üzerinden gönderilen dosyaları ödemesi tam olarak yapıldıktan sonra her ürünün açıklamasında yer alan baskı seçeneklerindeki fire oranları ve teslim tarihi dahilinde basıp göndermekle yükümlüdür.

 

4.2.2 www.alanyareklam.com, Gizlilik sözleşmesine uymakla yükümlüdür.

 

Madde 5 - Hizmet Bedeli

 

5.1 www.alanyareklam.com üyeliği için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

5.2 Müşteri seçtiği ürün ve özelliklerine göre baskı ve kargo bedeli ödemektedir.

 

Madde 6 - Kampanya ve Fiyatlar

6.1 www.alanyareklam.com’da devam eden kampanyaların süresi www.alanyareklam.com tarafından belirlenir ve bitiş ve başlangıç tarihi saklıdır.

6.2 www.alanyareklam.com fiyat listesinde bulunan teslim sürelerinde ve fiyatlarda değişiklik yapabilir. Değişiklik tarihi saklıdır.

6.3 Fiyat listesinde görülen fiyatlara KDV dahil değildir. Fiyatlar +kdv olarak hesaplanmaktadır. Listedeki verilen fiyatlara KDV dahil değildir.

 

Madde 7 - Sözleşme Değişiklikleri

7.1 www.alanyareklam.com, iş bu sözleşmeyi tek taraflı olarak uygun göreceği bir zamanda değiştirebilir. Bu değişiklik www.alanyareklam.com’dan veya üyelerin email adreslerine bildirilecektir.

 

Madde 8 - Mücbir Sebepler

Mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, www.alanyareklam.com işbu sözleşme ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya gerçekleştirememesi durumununda her hangi bir ad ve şartla tazminat talep edilemeyecektir.

Mücbir sebep; hastalık, doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, sisteme ilişkin iyileştirme veya yenileştirme çalışmaları ve bu sebeple meydana gelebilecek arızalar, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dâhil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ilgili tarafın makul kontrolü haricinde gerçekleşen olaylar olarak yorumlanacaktır.

Madde 9 - Mücbir Sebepler

9.1 Müşteri’nin göndermiş olduğu sipariş Grafiker tarafından baskıya alınıp bilgi istendiğinde gönderilecek bilgiyi kontrol etmek müşterinin sorumluluğundadır. Müşterinin geri bildirim yapmadığı taktirde onay verilmiş olarak kabul edilecek olup, baskıdan kaynaklı sorunlar ve teslimatta yaşanacak olan gecikmeden www.alanyareklam.com sorumlu değildir.

 

Madde 10 - Geri İade

10.1 Basılan ürünlerinin geri iadesi yapılmamaktadır.

 

Madde 11 - Hükümler

11.1 İşbu sözleşme taraflar yukarıda bulunan yükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır, yukarıda bulunan yükümlülükler yerine getirilmediği taktirde karar mercii Alanya mahkeme ve icra daireleridir.

 

Madde 12 - Bildirimler

12.1 İş bu sözleşmeyi kabul eden kullanıcılar sms ve e-posta aracılığı ile ürünler, fiyatlar ve kampanya detayları içeren bildirim mesajlarını almayı kabul etmiştir. Bildirim mesajlarının taraflarına ulaşmasını istemeyen kullanıcılar mail ile tarafımıza bildirmekle yükümlü olup, onay verildikten sonra mail listesinden çıkarılmasına karar verilecektir.

 

Madde 13 - Baskı Sonrası Özellikler

Ürünlerde kesim lak kabartma gibi uygulamalarda doğacak hatalar ürünün yeniden basılmasını gerektiren hallerde www.alanyareklam.com ürünleri ücretsiz yeniden basar eğer bunun dışında gerçekleşecek hatalardan www.alanyareklam.com sorumlu olmayıp yeniden baskı işi veya ücret iadesi yapılmayacaktır.

Referanslarımız

Duyurular